Aktywne Pikniki to cykl atrakcji towarzyszących naszym turniejom przez cały sezon.

Ich główna idea to uatrakcyjnienie naszych imprez dla osób nie biorących udziału w toczących się rozgrywkach. Uczestnicy, którzy mają przerwę miedzy swoimi meczami mogą skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie pod daną dyscyplinę sportową.

Atrakcje to nie tylko rekwizyty ale też ludzie! Podczas wszystkich imprez piłkarskich zorganizowanych przez naszą fundację w tym roku był obecny znany youtuber Quesek, który oprócz promowania zdrowego stylu życia, techniki piłkarskiej i taktyki organizował konkursy i zadania dla młodych adeptów piłki nożnej! Konkursy strzeleckie, techniki strzału, prędkość uderzeń to jedne z wielu aktywności, które przygotował i realizował na terenie całej Polski. Gdziekolwiek się pojawiał wzbudzał wielki entuzjazm, radość i uśmiechy na twarzach młodych piłkarzy. Autografy, zdjęcia i wspaniałe wspomnienia to pamiątki po jego wizytach na naszych imprezach.

Wśród innych gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością byli znani, lokalni działacze ze świata sportu, sołtysi, prezydenci miast czy też znani sportowcy!

Podczas finałów rozgrywek Turnieju Niepodległości w województwie kujawsko – pomorskim rozstawiliśmy scenę, na której odbył się koncert na żywo lokalnej gwiazdy muzyki rozrywkowej!

Dodatkowym atutem Aktywnych Pikników był catering na każdej z naszych imprez. Oprócz sportowych atrakcji byliśmy zawsze przygotowani na poczęstunek dla wszystkich uczestników w formie zimnych przekąsek czy pakietów żywieniowych z pożywnymi kanapkami, napojami ciepłymi jak tez zimnymi. Nie zapominaliśmy o czymś słodkim na koniec aby dostarczyć uczestnikom więcej energii.

Aktywne Pikniki okazały się strzałem w dziesiątkę co potwierdzili uczestnicy, trenerzy, rodzice i współorganizatorzy naszych turniejów. Olbrzymia frekwencja, chęć uczestnictwa w danych aktywnościach i znane osobistości spowodowały, że Aktywne Pikniki na stałe wpisały się w charakter organizowanych przez nas eventów.

Idea okazała się z jednej strony słuszna a z drugie potrzebna i spełniająca oczekiwania setek uczestników turniejów organizowanych przez fundację.

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Galeria Wydarzenia