Nasze projekty

Fundacja Aktywni dla Polski specjalizuje się w kompleksowej organizacji wydarzeń sportowych, promocyjnych i rozrywkowych. Profesjonalny i doświadczony zespół jest gwarantem najwyższej jakości, nietuzinkowych pomysłów i finalnego sukcesu.

W roku 2020 Fundacja Aktywni dla Polski realizuje projekty, których nadrzędnym celem jest popularyzacja zdrowego trybu życia i upowszechnianie sportu wśród wszystkich grup wiekowych – od kilkuletnich dzieci po aktywnych seniorów. Niezależnie od dyscypliny sportu, wielkości wydarzenia czy jego lokalizacji – od sali sportowej po warszawski Torwar, wszystkie planowane wydarzenia są dla uczestników bezpłatne.

W kalendarzu Fundacji Aktywni dla Polski znajdują się między innymi turnieje tenisa ziemnego – organizowane przy współpracy z Polskim Związkiem Tenisowym, cykl turniejów piłkarskich o Puchar Niepodległości zwieńczony finałowymi zmaganiami w Chełmży oraz pełne atrakcji pikniki sportowe ukierunkowane na popularyzację sportu w niecodziennej, rodzinnej atmosferze. Wśród wielu zaplanowanych wydarzeń znajdują się również rozgrywki badmintona na warszawskim Torwarze czy zajęcia Nordic Walking.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wydarzenia były wyjątkowe i niezapomniane. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem nadchodzących imprez i aktywnego uczestnictwa w organizowanych wydarzeniach. Czekamy na Was!

Nasze szkolenia

Wolontariat to jeden z elementów imprezy sportowej i jak każdy wymaga odpowiedniego przygotowania. Oferujemy Państwu profesjonalne szkolenia z zakresu wolontariatu sportowego zarówno dla pracowników organizacji sportowych, przyszłych koordynatorów jak i dla wolontariuszy którzy będą pracować podczas Waszej imprezy.

Zakres, tematykę oraz metodę prowadzenia zajęć dobieramy indywidualnie dla każdej organizacji biorąc pod uwagę zarówno ilość uczestników jak i zaawansowanie w zakresie współpracy z wolontariuszami.

Przykładowe tematy szkoleń to: prawo w wolontariacie, metody rekrutacji, radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych, pierwsza pomoc…

Uczestnikom szkoleń zapewniamy zestaw materiałów szkoleniowych oraz dodatkowe konsultacje z prowadzącym.

Wsparcie organizacyjne

Fundacja Aktywni Dla Polski działa na polskim rynku sportowym od niemal roku choć jej fundatorzy i założyciele od dawna swoimi bezprecedensowymi projektami zdobywają największe polskie stadiony i areny. Dzięki temu potrafimy zrealizować każdy nawet najbardziej wymagający projekt, od pomysłu po wykonanie i wyprodukowanie wydarzenia. Dzięki doświadczeniu i naszym umiejętnościom jesteśmy niezależni na wielu polach działania, dzięki czemu rzadziej korzystamy z usług podwykonawców. Pozwala to minimalizować koszty i być bardzo efektywnym.

Wsparcie promocyjne

Jesteśmy w stanie w pełni profesjonalnie wypromować każde wydarzenie i przedsięwzięcie. Zawsze dbamy o najwyższy poziom naszych grafik oraz ich kreacji. Nasze nietuzinkowe pomysły oparte są zawsze na głębokiej analizie rynku i jego potrzeb. Dzięki temu nasze kampanie zawsze wyróżniają się na tle innych i zbierają świetne recenzje ekspertów, a przede wszystkim zostają dostrzeżone oczami odbiorców.