Zostań partnerem naszej fundacji

Fundacja Aktywni dla Polski została powołana z myślą o wspieraniu rozwoju sportu, bazy sportowej, ale także ma wspierać osoby o różnym statusie społecznym, które potrzebują wsparcia w różnych obszarach życia. Mamy pomysły i wiemy jak możemy pomóc, ale wiemy, że odpowiednio wsparte działania będą dużo bardziej skuteczne.

Jak pomóc i kto może pomóc?

To bardzo proste. Pomóc może każdy, absolutnie każdy. Osoba fizyczna, ale także firma. Może to być kolejny genialny pomysł jak możemy komuś pomóc, ale może to być także chęć pomocy przy realizacji projektów, a także wsparcie rzeczowe lub finansowe Fundacji. Każda forma wsparcia jest niesamowicie ważna. Dlatego jeśli chcesz pomagać, to nie wahaj się ani chwili i zostań partnerem Fundacji Aktywni dla Polski.

Jakie będziesz mieć z tego korzyści?

Przede wszystkim satysfakcję, że pomagasz i to jest bezcenne. Poza tym pomagając możesz pozytywnie wpłynąć na wizerunek swój lub firmy czy organizacji, którą reprezentujesz. Zostając partnerem Fundacji możesz liczyć, że za pośrednictwem naszej strony internetowej poinformujemy świat o Twoim zaangażowaniu.

Zostań Wolontariuszem

Możesz nas także wspierać ofiarując swój czas i pracę. Organizując projekty zawsze przydadzą się dodatkowe ręce do pomocy. Dodatkowym atutem często jest doświadczenie wolontariusza w różnych dziedzinach, które okazuje się bezcenne w trakcie realizacji projektu. To dla nas bardzo ważne. Z drugiej strony oferujemy możliwość sprawdzenia się w czymś innym, w czymś czego do tej pory wolontariusz nie robił. Często współpracujemy z organizacjami sportowymi, które można poznać od kuchni. Wielu wolontariuszy zakochało się w organizacji takich projektów i współpracuje z nami do dziś.

To także szansa dla Ciebie. Zgłoś się do nas. Zostań wolontariuszem.

Przekaż Darowiznę

Możesz nam pomóc przekazując darowiznę pieniężną. Wystarczy dokonać wpłaty na nasz rachunek bankowy: 38102011270000120203253960 (PKO Bank Polski) w tytule przelewu wpisując „Darowizna na cele statutowe”.

Możesz nas wesprzeć także przekazując darowiznę rzeczową. Czego potrzebujemy? Odpowiemy Ci, jak się z nami skontaktujesz. Będziemy w stanie ustalić jaki sprzęt sportowy aktualnie będzie potrzebny.