Poznaj nasz zespół

Trzon zespołu fundacji tworzą osoby od lat doskonale poruszające się we wszystkich płaszczyznach sportu. Znajdują się wśród nich bardzo doświadczeni znani z organizacji największych imprez oraz projektów sportowych w Polsce, Menedżerowie wysokiego szczebla, a także młodzi, doskonale przygotowani merytorycznie i organizacyjnie do wszelkich wyzwań oraz zadań specjaliści.

PATRYK TYRYŁŁO

Specjalista i ekspert z zakresu marketingu i konsultingu sportowego. Promotor, producent oraz organizator wielkoformatowych imprez sportowych oraz ich transmisji telewizyjnych. Rekordzista zorganizowanych imprez na Stadionie PGE Narodowym. Absolwent warszawskiej AWF, międzynarodowy menedżer sportowy, wykładowca, prelegent i autor licznych publikacji.

PIOTR KOPEĆ

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie Pedagogium.

Nauczyciel i wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku socjoterapii nr 2 w Warszawie. Założyciel i Prezes najstarszej i największej w Polsce Ligi tenisowej BUSINESS TENNIS LEAGUE.

Organizator wielu turniejów tenisowych, szkoleń, zajęć dla dzieci i dorosłych. Pasjonat żeglarstwa i kierownik wyszkolenia żeglarskiego na obozach dla dzieci i młodzieży.