Poznaj nasz zespół

Trzon zespołu fundacji tworzą osoby od lat doskonale poruszające się we wszystkich płaszczyznach sportu. Znajdują się wśród nich bardzo doświadczeni znani z organizacji największych imprez oraz projektów sportowych w Polsce, Menedżerowie wysokiego szczebla, a także młodzi, doskonale przygotowani merytorycznie i organizacyjnie do wszelkich wyzwań oraz zadań specjaliści.

PATRYK TYRYŁŁO

Specjalista i ekspert z zakresu marketingu i konsultingu sportowego. Promotor, producent oraz organizator wielkoformatowych imprez sportowych oraz ich transmisji telewizyjnych. Rekordzista zorganizowanych imprez na Stadionie PGE Narodowym. Absolwent warszawskiej AWF, międzynarodowy menedżer sportowy, wykładowca, prelegent i autor licznych publikacji.

PIOTR KOPEĆ

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Warszawie Pedagogium.

Nauczyciel i wychowawca w Młodzieżowym Ośrodku socjoterapii nr 2 w Warszawie. Założyciel i Prezes najstarszej i największej w Polsce Ligi tenisowej BUSINESS TENNIS LEAGUE.

Organizator wielu turniejów tenisowych, szkoleń, zajęć dla dzieci i dorosłych. Pasjonat żeglarstwa i kierownik wyszkolenia żeglarskiego na obozach dla dzieci i młodzieży.

BARTOSZ ŁUCZAK

Dyplomowany menedżer sportu, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Universidade da Madeira (Portugalia). Od kilku lat prężnie działający w obszarze marketingu sportowego i organizacji imprez. Ściśle współpracował z międzynarodowymi federacjami sportowymi m.in. UCI, UEFA i FIFA podczas organizacji wydarzeń najwyżej rangi – Mistrzostw Europy, Mistrzostw Świata, Finałów Ligi Europy.