TURNIEJ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA 1939

Turniej Pamięci żołnierzy września 1939 roku był przedsięwzięciem sportowym i promocyjnym zorganizowanym dzięki wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu.

Fundacja Aktywni  dla Polski połączyła duże wydarzenie sportowe w którym prze dwa dni od godziny 9 00 do 19 00 na sześciu kortach w pięciu kategoriach turniejowych rywalizowało ponad stu uczestników z zakrojoną na ogromną skalę jak na turniej amatorski akcją promocyjną.

Były informacje w lokalnych mediach, plakaty na ścianach obiektów sportowych, wykupiona w mediach społecznościowych promocja postów i szereg innych działań.

Przygotowaliśmy nie tylko przykuwający uwagę plakat informacyjny o turnieju ale również plakaty historyczne o bohaterach wali o niepodległość ojczyzny we wrześniu 1939 roku. Plakaty cieszyły się dużym zainteresowaniem a większość z nich po turnieju musieliśmy rozdać  bo nie tylko treść ale i efekt wizualny były atrakcyjne.

Uczestnicy Turnieju bardzo chętnie korzystali z dodatkowych atrakcji z których już słyną turnieje organizowane przez Fundację, takich jak  porady doświadczonych Fizjoterapeutów, czy  możliwość gry z trenerem dla tych, którzy odpadli z turnieju i mają właśnie ogromną motywację żeby poprawić swoje umiejętności i  w następnym już wypaść lepiej.

Wybraliśmy dobry obiekt, przyłożyliśmy się do promocji i jeszcze bardziej do organizacyjnej strony przedsięwzięcia, dopisało trochę szczęścia w postaci idealnej pogody i efekt końcowy jest taki jak widać na zdjęciach uśmiechniętych zawodników  i wpisach na Facebooku z podziękowaniami od uczestników. Choć radości z samej możliwości gry było bardzo dużo to jednak wszyscy podeszli do rywalizacji bardzo na serio i pojedynki stały na wysokim poziomie oraz były bardzo zacięte w każdej kategorii. Półfinały i Finały były sędziowane przez sędziów stołkowych a niektóre wcześniejsze mecze przez wolontariuszy, którzy w ten sposób zdobywali nowe umiejętności.

Wyniki poszczególnych kategorii:

Singiel męski Open

 1. Sławomir Mróz
 2. Łukasz Wiśniewski
 3. Piotr Lachowicz

Singiel żeński Open

 1. Karolina Lewandowska
 2. Beata Kozłowska
 3. Maja Ręklewska

Turniej dziecięcy dzieci do lat 12

 1. Jan Urbański
 2. Tobiasz Włodarczyk
 3. Szymon Wądzyński

Gry podwójne mieszane:

 1. Iwona Zdanowicz/Wojtek Zdanowicz
 2. Karolina Lewandowska/Piotr Urbański
 3. Marta Waśkiewicz/Piotr Lachowicz

Gry podwójne

 1. Sławomir Mróz/Łukasz Wiśniewski
 2. Olgiert Buczyński/Michał Stasio
 3. Grzegorz Figura/Aleksander Kamiński

W dodatkowo rozegranym turnieju pocieszenia par mieszanych pierwsze miejsce zajęła  para Marta Urbańska/Paweł Urbański.

Gratulujemy najlepszym uczestnikom i uczestniczkom. Dziękujemy za zaufanie i przyjazd na nowy dla wielu obiekt, który okazał się idealnym miejscem na tego typu turnieje.

Dyrektor Turnieju

Piotr Kopeć

Galeria Wydarzenia