„Aktywna Rodzina” – Śladami Tenisowych Pasji i Przyjaźni Janusza Kusocińskiego

„Aktywna Rodzina” – Śladami Tenisowych Pasji i Przyjaźni Janusza Kusocińskiego

Zaczyna się! 15 gru 2022
  Data zakończenia projektu 15.12.2022
  Wydarzenie zakończyło się

  Zapraszamy całe rodziny do uczestnictwa w zajęciach pod nazwą „Śladami tenisowych pasji i przyjaźni Janusza Kusocińskiego”.

  Są to otwarte zajęcia tenisowe dla chętnych chcących nauczyć się gry w tenisa jak również doskonalić  swoje umiejętności tenisowe. Od kilkuletnich, dzieci które dopiero chcą się zapoznać z tym sportem i nauczyć do osób w podeszłym wieku , które poprzez grę w tenisa chcą podtrzymywać swoją sprawności fizyczną oraz dobry stan zdrowia. W trakcie zajęć uczestnicy zapoznają się również z postacią Janusza Kusocińskiego i jego związkiem z najwybitniejszymi polskimi tenisistami okresu międzywojennego z którymi uczestniczył w ruchu oporu w trakcie okupacji Warszawy. Zajęcia są prowadzone przez Instruktorów, wolontariuszy a także przeznaczone dla osób, które chcą doskonalić swoja grę samodzielnie.

  Zajęcia będą się odbywać od 01 września 2022 roku do 15 grudnia 2022 roku (w cyklu weekendowym).
  W zależności od lokalizacji terminy zajęć i ilość godzin zajęć mogą się od siebie różnić.
  Jest to związane z dostępnością obiektów oraz zainteresowaniem uczestników zajęciami na danym obiekcie.

  Uczestnicy

  – dzieci,
  – młodzież,
  – dorośli,
  – osoby starsze po 60 roku życia
  – rodzice z dziećmi.

  Miejsca odbywania się zajęć:

  • Warszawa Korty klubu tenisowego „Warszawianka” ul. Piaseczyńska 71
  • Zielona Góra Korty MOSIR ul. Sulechowska 37
  • Ożarów Mazowiecki Centrum Tenisowe Sportin ul. Szkolna 2a
  • Łódź MKT ul. Żeromskiego 117

  Do uczestnictwa w zajęciach organizowanych przez fundację zostaną dopuszczeni Ci, którzy zgłoszą chęć swojego uczestnictwa wypełniając formularz zgłoszeniowy na stronie  lub wypełnią kartę zgłoszeniową na kortach Klubu tenisowego gdzie odbywają się zajęcia. W przypadku wolnych miejsc uczestnik może zgłosić się do zajęć w dniu ich odbywania się u instruktora lub wolontariusza na 15 minut przed ich rozpoczęciem. Osoby niepełnoletnie do udziału w zajęciach  zgłasza opiekun prawny.  Organizator podzieli uczestników na  grupy: dzieci, dorośli, seniorzy, rodziny.

  Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o udziale w treningach decydować będzie w pierwszej kolejności, który raz ktoś bierze udział w zajęciach. Pierwszeństwo maja osoby, które jeszcze nie brały w organizowanych przez Fundacje zajęciach i chcą w nich uczestniczyć po raz pierwszy. Jest to spowodowane tym, że prowadzone przez Fundację treningi maja dotrzeć do jak największej liczby osób gdyż głównym ich zdaniem jest promocja tenisa i zachęcanie jak największej liczby obywateli RP do aktywnego wypoczynku i regularnych treningów. Następnie o przyjęciu na zajęcia decydować będzie kolejność zgłoszeń.  Jednocześnie Organizator zastrzega możliwość zaproponowania udziału w zajęciach w innym dniu lub innej lokalizacji lub wpisać na listę rezerwową.  Udział w zajęciach jest bezpłatny.

  Zobacz jak wyglądały nasze zajęcia w zeszłym roku:

   

  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

  REGULAMIN ZAJĘĆ

  Formularz zgłoszeniowy

  Po wypełnieniu i wysłaniu skontaktuje się z Państwem osoba odpowiedzialna za koordynację zajęć w celu ustalenia terminów i optymalnej grupy treningowej.
  Przeczytaj regulamin tutaj.