IV Wielobranżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie

IV Wielobranżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie

Zaczyna się! 10 wrz 2023
  Warszawa, Klub Tenisowy Warszawianka
  09:00 - 21:00
  Wydarzenie zakończyło się

  KONIEC PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ ! !


  Organizator w związku z osiągnięciem maksymalnej liczby uczestników we wszystkich kategoriach zakończył przyjmowanie zgłoszeń.

  Baner IV Mistrzostwa tenisa

  IV Wielobranżowe Drużynowe Mistrzostwa Polski w Tenisie

  Fundacja Aktywni dla Polski zaprasza na czwartą edycję Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie zorganizowanych dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki pod patronatem Polskiego Związku Tenisowego.

  W dniu 10 września, podobnie jak rok temu, obiekt tenisowy „Warszawianka” w Warszawie będzie areną sportowego święta dla pasjonatów tenisowej rywalizacji z całej Polski.

  Kultowa impreza to przedsięwzięcie sportowo – promocyjne, które ma za zadanie popularyzację tenisa, a także aktywizować pracowników różnych branż do wspólnej aktywności sportowej. Rywalizacja drużynowa to zupełnie innego rodzaju przeżycie i adrenalina niż „zwykłe” zawody indywidualne. Turniej zostanie zorganizowany przy ścisłej współpracy z PZT, którego Zarząd bardzo dobrze ocenił poprzednie edycje tego turnieju. Zwycięzcy będą przez rok nosić oficjalny tytuł Mistrza Wielobranżowych Drużynowych Mistrzostw Polski w Tenisie.

  UDZIAŁ W TURNIEJU JEST BEZPŁATNY

  Żeby wystartować w turnieju wystarczy zebrać drużynę dwu lub czteroosobową i wypełnić na stronie Fundacji Aktywni dla Polski formularz zgłoszeniowy.

  Zawody zostaną rozegrane w czterech kategoriach:

  Drużyny 2 osobowe branżowe

  Drużyny 2 osobowe firmowe

  Drużyny 4 osobowe firmowe lub branżowe

  Drużyny 2 osobowe kobiece firmowe lub branżowe

  Dla zwycięzców nagrody i puchary a dla wszystkich przewidziane medale, mnóstwo dodatkowych atrakcji i pozytywnych sportowych emocji.

  To turniej inny niż wszystkie w których dotychczas brałeś udział. Zbierz drużynę, zostań jej kapitanem i poprowadź do zwycięstwa !

  Zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na dole strony

  Pod tymi linkami relacje filmowe z poprzednich edycji: