Zostań partnerem naszej fundacji

Fundacja Aktywni dla Polski została powołana z myślą o wspieraniu rozwoju sportu, bazy sportowej, ale także ma wspierać osoby o różnym statusie społecznym, które potrzebują wsparcia w różnych obszarach życia. Mamy pomysły i wiemy jak możemy pomóc, ale wiemy, że odpowiednio wsparte działania będą dużo bardziej skuteczne.

Jak pomóc i kto może pomóc?

To bardzo proste. Pomóc może każdy, absolutnie każdy. Osoba fizyczna, ale także firma. Może to być kolejny genialny pomysł jak możemy komuś pomóc, ale może to być także chęć pomocy przy realizacji projektów, a także wsparcie rzeczowe lub finansowe Fundacji. Każda forma wsparcia jest niesamowicie ważna. Dlatego jeśli chcesz pomagać, to nie wahaj się ani chwili i zostań partnerem Fundacji Aktywni dla Polski.

Jakie będziesz mieć z tego korzyści?

Przede wszystkim satysfakcję, że pomagasz i to jest bezcenne. Poza tym pomagając możesz pozytywnie wpłynąć na wizerunek swój lub firmy czy organizacji, którą reprezentujesz. Zostając partnerem Fundacji możesz liczyć, że za pośrednictwem naszej strony internetowej poinformujemy świat o Twoim zaangażowaniu.