Sportowy Festyn z Okazji 102 Rocznicy Cudu Nad Wisłą

Sportowy Festyn z Okazji 102 Rocznicy Cudu Nad Wisłą

Zaczyna się! 12 lis 2022
  Warszawa
  10:00 -
  Wydarzenie zakończyło się

  Wyjątkowe zawody lekkoatletyczne „Cud nad Wisłą 2022”

  Już w najbliższą sobotę w hali lekkoatletycznej warszawskiej AWF, przy ulicy Marymonckiej 34, odbędą się wyjątkowe zawody lekkoatletyczne dla dzieci i młodzieży wraz z całymi rodzinami. Poza rywalizacją sportową będzie można wziąć udział w licznych animacjach historycznych oraz wspólnie bawić się z najbliższymi.

  Fundacja Aktywni dla Polski zaprasza na wyjątkową imprezę dla całych rodzin, która odbędzie się w dniu 12 listopada, w godzinach 12 – 16, w hali lekkoatletycznej warszawskiej AWF przy ulicy Marymonckiej 34. W programie przewidziano rywalizację sportową dla dzieci z roczników 2007-2015, a także szereg atrakcji dla całych rodzin, które przyjdą na to wydarzenie z uczestnikami poszczególnych konkurencji. Dzieci będą startować w biegach na 60, 200, 400 i 800 metrów, a także w skoku w dal i w skoku wzwyż.

  W sumie przygotowanych zostanie aż dziesięć atrakcyjnych konkurencji indywidualnych, w których będzie można zdobyć okolicznościowe medale i pięć rodzinnych, w których nagrodami będą statuetki. W trakcie festynu – oprócz licznych konkurencji sportowo- rekreacyjnych – będą także konkursy historyczne z nagrodami, animacje dla maluchów oraz kurs prawidłowego uprawiania nordic walking.

  Przede wszystkim chcemy wspólnie z całymi rodzinami świetnie się bawić – mówi Patryk Tyryłło, prezes Fundacji Aktywni dla Polski, która jest organizatorem imprezy. – Przy okazji rywalizacji sportowej można będzie przybliżyć sobie tematykę związaną z „Cudem nad Wisłą 1920 roku”, a także z II Wojną Światową. – Oczywiście wstęp na naszą imprezę jest bezpłatny, serdecznie zapraszamy – dodaje.

  Festyn jest skierowany do całych rodzin, które chcą aktywnie spędzić sobotnie popołudnie, spotkać znanych sportowców – medalistów olimpijskich, którzy będą prowadzić niektóre konkurencje, a także poznać historię naszego kraju.

  Organizację zawodów lekkoatletycznych „Cud nad Wisłą 2022” wspiera Ministerstwo Sportu i Turystyki.

  Formularz zgłoszeniowy

  Dane zawodnika

  W którym dziecko trenuje
  Przeczytaj regulamin tutaj.